Робочий візит голови ОДА до Маловисківського р-ну PDF Друк

05 вересня 2018 року, з робочою поїздкою до Маловисківського району завітав голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко.

Першим об’єктом губернаторського маршруту стала Великовисківська сільська лікарська амбулаторія.

Маловисківський район – один із перших, що долучився до реалізації президентської ініціативи з розвитку якісної сільської медицини. Наприкінці серпня нову сільську амбулаторію розпочали зводити у Великій Висці.

Загальна вартість об’єкту – 6 мільйонів гривень. Це кошти медичної субвенції у сумі 5,4 млн. грн. та співфінансування з районного бюджету – 610 тис.грн. Амбулаторія будується в центральній частині села Велика Виска  поруч із школою та Будинком культури.

Як зауважив начальник управління капітального будівництва ОДА Сергій Проненко, наразі на об’єкті виконано вертикальне планування ділянки забудови, змонтовано септик, влаштовано фундамент та прокладено мережі водовідведення. Загальна площа будівлі становитиме 300 кв. м, яка включає житло (80 кв. м) та гараж для службового автомобіля. За його словами, на будівництво однієї амбулаторії будівельникам необхідно в середньому 3,5 місяці.

Голова облдержадміністрації відзначив позитивну динаміку в будівництві сільських амбулаторій. "Ми одні з перших в Україні розпочали реалізацію ініціативи Президента з розвитку сільської медицини".

Далі голова облдержадміністрації проінспектував ремонтні роботи, що виконуються на ділянці автодороги С121010 (від автодороги М-12-Тарасівка-Злинка-Новоукраїнка – з під’їздом до хлібоприймального пункту).

Як повідомив голова райдержадміністрації Павло Сорока, отримавши необхідне фінансування цей напрямок було обрано за пріоритет, адже дорога була у вкрай незадовільному стані. Загалом у Маловисківському районі буде відремонтовано 9 км доріг.

Загальна протяжність автошляху, де проводяться будівельні роботи – 5,3 км. На даний час виконується улаштування асфальтобетонного покриття на ділянці 2,3 км, ямковий ремонт на 3 км та планування узбіч. За прогнозами будівельників, ремонт буде завершено за півтора тижні.

Кошторисна вартість робіт становить 6,5 млн.грн. Роботи проводяться підрядна організацією ТОВ «БК ІНВЕСТ ТРЕЙДІНГ» (проводиться улаштування асфальтобетонного покриття, ямковий ремонт, планування узбіч).

Голова облдержадміністрації підкреслив, що область вперше у 2018 році отримала солідне державне фінансування на ремонт 100 км доріг місцевого значення (381 млн. грн.). Зараз у кожному районі тривають активні ремонтні роботи. Вже відремонтовано близько 30 проблемних ділянок.

Сергій Кузьменко також прокоментував ситуацію по ділянці автошляху "Кропивницький-Умань", що пролягає через Маловисківський район. "Ділянка цієї дороги знаходиться в поганому стані і потребує капітального ремонту. Маємо готову ПКД. Це питання ми порушили перед Урядом, щоб отримати фінансування у 2019 році".

Останнім пунктом поїздки було проведення особистого прийому громадян, який пройшов у кабінеті голови Маловисківської райдержадміністрації.