Проведено благодійну акцію "ШКОЛЯР" PDF Друк

5 вересня 2018 року, Маловисківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено благодійну акцію ”Школяр” для дітей шкільного віку Маловисківського району, малозабезпечені сім’ї яких перебувають під соціальним супроводом через складні життєві обставини.

Завдяки передбаченим коштам на «Районну соціальну програму підтримки сім'ї по Маловисківському району на 2018 – 2022 роки» було придбано шкільне та канцелярське приладдя для дітей.

У рамках благодійної акції "Школяр", 17 сімей вказаної категорії охоплено увагою та турботою, а це 32 дитини шкільного віку, які отримали у подарунок набори шкільного та канцелярського приладдя для навчання у школі: по 12 кольорових олівців, 2 ручки, 10 зошитів в клітинку та 6 зошитів у лінійку, кольоровий папір та кольоровий картон для творчості.

Сподіваємося, що подарункові набори для дітей стануть вірними помічниками у цікавому та захоплюючому світі знань.