Серпнева педагогічна конференція PDF Друк

29 серпня 2018 року заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук та заступник голови районної ради Валерій Палій взяли участь в районній серпневій педагогічній конференції. Перед початком заходу навчальні заклади району презентували виставки досягнень. З нагоди Дня пам’яті загиблих учасників АТО, всі присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Під час проведення заходу розглянуто питання впровадження на території району нової освітньої системи «Нова українська школа».

Перед освітянами виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Світлана Кравченко, яка доповіла про стан освітянської галузі району, про готовність закладів освіти до нового навчального року, впровадження в освітніх закладах району «Нової української школи» та привітала всіх присутніх з початком нового навчального року.

Кращих освітян району нагороджено грамотами та подяками районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти районної державної адміністрації.