Урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці Незалежності України PDF Друк

23 серпня 2018 року на центральній площі міста Мала Виска відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці Незалежності України. В заходах взяли участь керівництво та працівники структурних районної державної адміністрації, районної ради, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, підприємств, установ, організацій, учасники АТО, представники громадських організацій, учнівська молодь, громадськість району. Під гімн України урочисто піднято Державний прапор України. Кращих представників трудових колективів району нагородженого грамотами і подяками районної державної адміністрації та районної ради. Після урочистої частини відбувся святковий концерт.