Заступник голови райдержадміністрації провела засідання комісії з питань захисту прав дітей PDF Друк

21 серпня 2018 року заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук провела засідання комісії з питань захисту прав дітей районної державної адміністрації. Розглянуто питання: про доцільність припинення опіки над малолітнім та звільнення опікуна від здійснення повноважень, про взяття під соціальний супровід районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді сімей району. На засідання запрошено батьків, опікунів та неповнолітніх дітей. Під час обговорення комісією було заслухано представників соціальних служб, а також пояснення батьків і опікунів неповнолітніх дітей. За підсумками розгляду питань порядку денного комісією прийнято відповідні рішення та дано доручення відповідним службам.