Якісні дороги мають сприяти залученню інвестицій PDF Друк

Доволі активно ремонтні роботи розпочалися на дорогах Маловисківщини. Дороги державного значення, місцеві та комунальні, потребують серйозних капіталовкладень, адже це артерії життя і привабливість для потенційного інвестора.

12,7 мільйона гривень, які на район виділені завдяки підтримці голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка, вирішено використати для ремонту відрізків доріг від сіл Тарасівка - Злинка, Веселівка - Мар’янівка, на під’їзді до села Лозуватка, понад двокілометрової ділянки в напрямку села Краснопілка і відрізка дороги до села Паліївка. При цьому, мова не йде про кошти новоутворених територіальних громад, а є підтримкою жителям Маловисківського району, як однієї території, проблемами і потребами яких опікується районна влада, маючи підтримку і розуміння обласного керівництва.

Виділених коштів на суцільний ремонт в напрямку села Краснопілка, на жаль, не вистачить, але ремонт цих доріг залишається пріоритетом і стратегією районної влади на 2019-й рік.

Нині на дорогах, що до сіл Паліївка і Краснопілка активно працюють фахівці філії «Маловисківський райавтодор», проводячи роботи із залученням  сучасної техніки та всіх необхідних матеріалів, планується їх закінчення  до 1 вересня 2018 року. У планах філії «Маловисківський райавтодор» проведення ремонтних робіт комунальних доріг за пропозиціями місцевих рад району.