Проведено спільну нараду PDF Друк

На виконання спільного наказу Головного управління юстиції у Кіровоградській області та Кіровоградського обласного центру зайнятості від 20.09.2007р. № 321/03/419-Д та змін до спільних заходів щодо підвищення ефективності співпраці по виконанню виконавчих документів на користь центрів зайнятості, на які покладено функції виконавчої дирекції Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на IІ півріччя 2018 року, 8 серпня 2018 року в приміщенні Маловисківської районної філії  проведена спільна нарада під головуванням Чубар Сіми Володимирівни – начальника юридичного відділу Кіровоградського обласного центру зайнятості, за участі заступника начальника Маловисківського районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Погрібного Руслана Вікторовича,  представників Маловисківської районної філії та Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Розглянули стан виконання спільного наказу в частині роботи з примусового виконання виконавчих  документів по стягненню коштів з боржників,  проблемні питання, що виникають у ході роботи.  Погодили пропозиції щодо вирішення проблемних питань.