Проведено семінар на тему "Регуляторна політика" PDF Друк

01 серпня 2018 року в приміщенні районної державної адміністрації відбувся семінар з питання «Про дотримання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» для посадових осіб райдержадміністрації та її структурних підрозділів, органів місцевого самоврядування району.

Відкрив семінар перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жанталай, а провела семінар - головний спеціаліст сектору Державної регуляторної служби у Кіровоградській області - Оксана Ратушна.

На семінарі розглянуто актуальні проблеми здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, проведено роз’яснення питань:  що таке регуляторний акт, якою є процедура прийняття регуляторного акта, як підготувати аналіз регуляторного впливу, запланувати регуляторну діяльність, відстежувати результативність регуляторного акта, переглянути, скасувати або внести зміни до регуляторного акта.

Такі обговорення є дуже важливими для побудови діалогу та єдиного інформаційного поля між усіма залученими сторонами до спрощення регуляторного середовища. Перегляд місцевого регуляторного середовища стане значним кроком для розвитку підприємництва та економічного зростання нашого району.