Перший заступник голови облдержадміністрації провів особистий виїзний прийом громадян в Маловисківському районі PDF Друк

06 липня 2018 року перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Коваленко провів особистий виїзний прийом громадян в Маловисківській районній державній адміністрації.

На прийом до Сергія Коваленка звернулась жителька м. Мала Виска - Пирєсєва Зінаїда Василівна по питанню перерахунку субсидії по житлово-комунальних послугах (електроенергії). Під час обговорення питання заявниці дано доручення управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації вжити заходів щодо врегулювання зазначеного питання.

Після особистого прийому громадян перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко провів робочу нараду з головою районної державної адміністрації Павлом Сорокою, першим заступник голови районної державної адміністрації Сергієм Жанталаєм та начальником фінансового управління районної державної адміністрації Альвіною Демченко по питанню формування бюджету Маловисківського району.

Також Сергій Коваленко разом з Павлом Сорокою відвідали гемодіалізне відділення Маловисківської центральної районної лікарні де ознайомились з роботою відділення, перспективами його розвитку та проблемними питаннями.