Фестиваль-конкурс «Зелен клен» PDF Друк

27 червня 2018 року на базі Великовисківського сільського будинку культури відбувся V ювілейний районний фестиваль-конкурс талановитої та обдарованої  молоді "Зелен клен".

Традиційно фестиваль-конкурс приурочений до Дня молоді, на ньому зібралося дуже багато молодих талантів з усіх куточків Маловисківщини. Відкриття фестивалю було дуже цікавим: військово-патріотична гра "Джура", яку представила команда «Чорний Ворон», виставка робіт  майстринь декоративно-ужиткового мистецтва,  майстер-класи, які провели майстрині та ознайомили з технікою виконання своїх робіт, сімейне дефіле-показ «Мені сорочку мама вишивала», гастрономічний конкурс-виставка «Де хата з пирогами - там і люди з руками», на якій не тільки  милувалися випічкою та виробами з борошна, а їх було представлено 12-ма сільськими радами більше 70 видів, а ще й посмакували ними та побачили цікаву презентацію своїх сільських територій.

Відкрили фестиваль голова Маловисківської районної ради Світлана Сосновська, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Любов Левченко, голова фермерського господарства "Агро-Володимир" Володимир Волошиновський, Великовисківський сільський голова Сергій Булацел, які теплими та щирими словами привітали та побажали конкурсантам успіхів, натхнення, оптимізму та творчих злетів.

В програмі показано 28 художніх номерів, в яких задіяні більше 130 учасників. Учасники конкурсу показали свою майстерність в таких номінаціях: "Сольний спів", «Вокал (Дуети, Тріо)» "Хореографія. Соло", «Хореографія. Колективи», "Інструментальна музика» та «Вокально-інструментальні ансамблі". Оцінювало конкурсантів компетентне журі. Глядацький зал був переповнений, вдячні глядачі бурхливими оплесками підтримували конкурсантів та гостей фестивалю. Гран-прі фестивалю-конкурсу отримала Сапова Яна (Хмелівський сільський будинок культури).