У смт Смоліне відкрито поліцейську станцію PDF Друк

21 червня 2018 року у смт Смоліне відбулося відкриття поліцейської станції, яка обслуговуватиме близько 10,5 тисяч громадян – жителів трьох населених пунктів.

У заході взяли участь заступник начальника поліції Кіровоградської області Володимир Куценко, начальник управління превентивної діяльності ГУНП в області Олександр Сагаль, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жанталай, начальник Маловисківського відділу поліції Дмитро Бриндзюк, Смолінський селищний голова Микола Мазура, директор Новостянтинівської шахтb ДП «Схід ГЗК» Вадим Косаренко, громадськість.

Поліцейська станція знаходиться за 54 кілометри від Маловисківського відділу поліції та буде обслуговувати населення селища Смоліно, сіл – Березівка та П’ятихатки.

Втілити проект у життя вдалося завдяки співпраці поліції з громадою, органами місцевої влади та самоврядування.

Нині приміщення обладнане комп’ютерною технікою, у подальшому вирішуватиметься питання щодо надання коштів із місцевого бюджету для подальшого оснащення станції.

Територію об’єднаної територіальної громади обслуговуватиме дільничний офіцер поліції. Жителі населених пунктів матимуть змогу звернутися за допомогою на місці та вирішити питання, що стосуються компетенції поліції.