Урочистості з нагоди 100-річчя Дня державної служби України PDF Друк

Сьогодні, 23 червня 2018 року, у сесійному залі районної ради відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня державної служби.

Звертаючись до державних службовців перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Жанталай зазначив: “Державна служба – це постійний діалог між владою та суспільством, а державний службовець – особлива професія, представник якої володіє широкими повноваженнями та несе відповідальність за стан справ у суспільстві. Це не легка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям. Сьогодні в нашому районі працює чимала команда державних службовців, це висококваліфіковані спеціалісти з різним досвідом роботи, гарними професійними та моральними якостями, які головним орієнтиром своєї діяльності вважають результативність, спрямування її на піднесення діяльності державного будівництва. В день свята хотілося б сказати найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь району.

Також зі словами привітань до присутніх звернулась голова районної ради Світлана Сосновська: «У цей святковий день хочеться відзначити кожного службовця, адже перебуваючи на своїх посадах кожен несе відповідальність за доручену йому ділянку роботи. Щиро вітаю усіх, хто віддає свій хист, зусилля, професіоналізм державній справі, незалежно від рангу і посади. Досвідченим працівникам і молодому поколінню державних службовців, бажаю витримки, тактовності і толерантності, розуміння проблем людей та умілого знаходження способу їх вирішення»

За вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації основних принципів державної служби в Маловисківському районі, сумлінну працю, відданість справі та з нагоди Дня державної служби, Сергій Жанталай та Світлана Сосновська вручили кращим державним службовцям грамоти, подяки райдержадміністрації та районної ради.

З вітальним словом до державних службовців звернулась і керівник апарату райдержадміністрації Анна Гончарова. Вона побажала радості, благополуччя та плідних здобутків у роботі, а також вручила окремим держслужбовцям грамоти від районної профспілки працівників державних установ та грошові премії.

По закінченню урочистої частини для держслужбовців прозвучав віночок музичних привітань.