22 червня – День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні PDF Друк

22 червня – День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

42539795

Відповідно до Указу Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000, з метою всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час Другої Світової війни, їх подвигу та жертовності, щороку 22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга Світова війна. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників. Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки.

Маловисківська районна державна адміністрація звертається з проханням 22 червня 2018 року приспустити Державний Прапор України з чорною стрічкою на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та обмежити в цей день проведення розважальних заходів.

Вічна пам'ять і вічна пошана кожному, хто ціною життя відстояв і відстоює наше право на свободу!