Виїзне засідання районної містобудівної ради PDF Друк

13 червня 2018 року в смт. Смоліне відбулося виїзне засідання районної містобудівної ради за участю першого заступник голови районної державної адміністрації Сергія Жанталая, начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, головного архітектора району Володимира  Білонога  та членів містобудівної ради. На засідання  запрошені: головний архітектор проекту представник фізичної особи підприємця «Пенязь ТО» Пенязь Ю.О, інженер проектувальник Подзигун Н.А., Смолінський селищний голова Микола Мазура, директор комунального підприємства «Енерговодоканал» Олександр Улибін та  представники громади.

В порядку  денному засідання розглянуто питання про погодження проекту оновлення і внесення змін до генерального плану та зонінгу смт. Смоліне Маловисківського району  Кіровоградської області.

Рішенням містобудівної ради погоджено оновлену містобудівну документацію при умові виконання наступних заходів:

розроблення розділу інженерно – технічних  заходів цивільного захисту населення;

Смолінській селищній раді вирішити питання щодо припинення розширення діючого кладовища з метою дотримання  санітарно – захисних зон та  відобразити в генеральному плані  місце для нового кладовища.