Урочисте відзначення Дня медичного працівника - 2018 PDF Друк

Напередодні професійного свята працівників галузі охорони здоров'я, яке в Україні відзначається щорічно у третю неділю червня, в районному Будинку культури відбувся урочистий захід. Це свято відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів та збереження здоров’я.

Сьогодні привітати медиків зі святом прийшли заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук; керуючий справами виконавчого апарату районної ради Володимир Крило; головний лікар ЦЗ Маловисківського центу первинної медико-санітарної допомоги Ольга Левченко; головний лікар Маловисківської центральної районної лікарні, заслужений лікар України, кандидат медичних наук, доцент Костянтин Чурпій та голова профспілкового комітету Ольга Сорока.

В своїх виступах вони відмітили, що найбільший скарб людини – її життя та здоров’я. Оберігаючи його, медичні працівники нашого району проявляють найкращі людські та професійні якості – філігранну майстерність, демонструють нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом повертають людей до повноцінного життя. Пацієнти з глибокою вдячністю згадують корисні поради та лагідні слова медиків, які здатні воскресити віру і надію в людських душах. Висловили глибоку вдячність за вірність благородному покликанню і обов’язку, милосердя, гуманізм, сердечну теплоту і чуйність. Побажали працівникам галузі доброго здоров’я, щастя, достатку, успіхів у нелегкій благородній справі – збереження і зміцнення здоров’я людей!

Кращим представникам медичної галузі району вручили Почесні Грамоти і Подяки райдержадміністрації та районної ради. Після завершення урочистої частини відбулась концертна програма.