Вручення заслуженої нагороди "Мати-героїня" PDF Друк

Зі звуку-сльозинки народжується на світ святе слово «мама», яке вимовляє дитина. Але цю мить не вловити, як і не вловити того дня, коли вперше над колискою нахилилась мати.
Шанування матері – один з найсвятіших обов`язків людини і неоплатних боргів дітей. А ще людство і держава здавна шанують матерів, котрі народили, виростили та виховали п’ятеро та більше дітей. І серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання “Мати-героїня”.
Саме, 13 червня 2018 року, заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук разом з головою Злинської сільської ради Олександром Недолужко з найкращими словами привітань виконали приємну місію – вручили заслужену нагороду «Мати-героїня» та квіти матері шести дітей - Соломасі Ользі Іванівні (с.Злинка). За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Указом Президента України від 11 травня 2018 року № 121 Соломасі Ользі Іванівні присвоєно почесне звання "Мати-героїня".
Відома істина стверджує, що недостатньо лише народити дитину, її необхідно виховати доброю, чуйною, порядною людиною, дати їй належну освіту і допомогти знайти своє місце у житті. А щасливі діти ростуть лише в дружній родині й під опікою щасливих батьків. Можна лише побажати нашій матері-героїні міцного здоров’я, благополуччя, довголіття, Божого благословення та впевненості у завтрашньому дні.