Виїзний прийом громадян PDF Друк

У середу, 13 червня 2018 року, голова районної державної адміністрації Павло Сорока провів виїзний прийом громадян у селі Лозуватка.
Спільно з очільником району прийом громадян проводив Лозуватський сільський голова Олександр Головач.
Зі своїми проблемами до керівника району та сільського голови звернулись жителі села, всі були прийняті та вислухані. Жителі виявили велику активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських. Зокрема, під час прийому громадян, були розглянуті питання ремонту дороги, призначення субсидії, отримання державної соціальної допомоги по догляду за дитиною з інвалідністю та інші.
На всі питання мешканці села Лозуватка отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним структурним підрозділам для їх вирішення.