Відбулось районне свято до Дня захисту дітей PDF Друк

1 червня, до Міжнародного дня захисту дітей, у Великовисківському сільському будинку культури, відбулося районне свято «Віддаємо цей світ дитині» у якому взяли участь учні територій Злинської, Мар′янівської, Оникіївської, Лозуватської, Розсохуватської, Хмелівської, Великовисківської сільських рад, вихованці Великовисківської школи естетичного виховання, Маловисківського РБДЮТ та гуртківці Маловисківського.

Розпочалося районне свято з урочистої частини, де дітей привітали начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Кравченко та Великовисківський сільський голова Сергій Булацел.

Під час свята відбулися: конкурс малюнків на асфальті, майстер-класи, виставки декоративно-ужиткового мистецтва, фотовиставка та концерт переможців районного фестивалю дитячої творчості «Дзвіночок».

Організатори свята, а саме: відділ культури і туризму РДА, відділ освіти, молоді та спорту РДА, Маловисківський РБК, Великовисківський СБК, Великовисківська школа естетичного виховання, Маловисківський РБДЮТ, Маловисківський РЦ СССДМ, Маловисківська служба у справах дітей зробили все для того, щоб свято дітям сподобалося і запам′яталося.