Відбулося урочисте відкриття музею Історії Маловисківського району.

Відбулося урочисте відкриття музею Історії Маловисківського району. PDF Друк

22 травня 2018 року, голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко, голова Маловисківської РДА Павло Сорока, голова Маловисківської районної ради Світлана Сосновська, міський та сільські голови, депутати місцевих рад взяли участь у відкритті музею історії Маловисківського району в районному будинку культури. З представленими експонатами, ознайомлював методист музею - Олег Коваленко.

Реконструкцію почали у 2013 році. За цей час оновили експозицію музею, в якому розмістили близько трьох тисяч експонатів, які демонструють історію району від кам’яного віку до сьогодення. Для формування експозицій історично важливі предмети надавали жителі району.

У приміщенні розмістили п’ять музейних кімнат. Також тут оформили 22 банери з інформацією про сільські, селищні та об’єднані громади.

– Хочу подякувати владі районі і небайдужій громадськості, які причетні до оновлення. Це величезна робота як у матеріальному, так і в духовному плані. Це дуже важливо. Думаю, що діти, які будуть сюди приходити, отримуватимуть знання про свій край, адже хто знає свою історію, той упевнено дбає про своє майбутнє, – наголосив Сергій Кузьменко. Він також підкреслив, що музеї створено всі умови для представлення дорогоцінних експонатів і картин. Їх можуть надавати обласні заклади або музеї та галереї інших регіонів для представлення жителям Маловисківщини.