У Великій Висці відкрили нове міні-футбольне поле PDF Друк

Взяли участь в урочистому відкритті та право перерізати святкову стрічку було надано голові Кіровоградської ОДА Сергію Кузьменку, голові Маловисківської РДА Павлу Сороці, голові Маловисківської районної ради Світлані Сосновській та найкращому футболісту Великовисківської ЗШ І - ІІІ ступені, учню 10 класу Олександру Степаненку.

"За останні кілька років на Кіровоградщині було відкрито близько 20 таких спортивних майданчиків. У нинішньому році плануємо відкрити ще двадцять, майданчик у Великій Висці, розпочали будувати одним із перших – 12 квітня. ", сказав голова обласної державної адміністрації під час відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям. Сергій Кузьменко наголосив, що реалізація програми із будівництва спортивних майданчиків це одна із складових як державної програми, ініційованої Президентом України, так і місцевого регіонального проекту "Здоров'я наших дітей". Цей проект складається із простих речей: якісне харчування, організація занять фізичною культурою та спортом, а також надання якісних медичних послуг дітям. Цим обласна влада разом із місцевою владою та соціально орієнтованим бізнесом займається протягом останніх років", - наголосив Сергій Кузьменко, зауваживши, що на черзі також відкриття нових шкіл і дитячих садочків.

Одразу ж після урочистого відкриття на новому полі розпочалося змагання із міні-футболу між 11 місцевими шкільними командами. Переможці турніру отримають подарунок від голови облдержадміністрації – набір футбольних м'ячів.