Голова райдержадміністрації оглядає стан проведення ремонтних робіт на території району PDF Друк

Сьогодні, 18 травня 2018 року, голова райдержадміністрації Павло Сорока разом з директором філії «Маловисківський райавтодор» Дмитром Садіковим, здійснили робочий виїзд на ділянку дороги, що на території району. Вони побували на відділку дороги с.Плетений Ташлик - станція Плетений Ташлик – Рівне з під’їздом до хлібоприймального пункту, де ремонт дороги виконує філія «Маловисківський райавтодор». Голова райдержадміністрації поцікавився обсягом виконаних робіт поточного ремонту, забезпеченням ремонтними матеріалами, наявністю ремонтної техніки.
На даний час Маловисківською філією виконано ямковий ремонт доріг та прокладений вирівнюючий асфальтобетонний шар. Ремонт дороги здійснюється за фінансування з обласного бюджету (на даний відрізок дороги було виділено 150 тис.грн.).