З Днем вишиванки! PDF Друк

Вишиванка – не просте вбрання українців! Це символічна річ для кожного з нас, адже це є святковий одяг! В орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду. Як правило, вишиванку ми вдягаємо в святкові дні! Сьогодні особливий день саме тому, що всі українці об’єднанні! Нас поєднало велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного!

17 травня 2018 року працівники Маловисківської районної державної адміністрації та Маловисківської районної ради долучилися до святкування Дня вишиванки та прийшли на роботу в українському національному вбранні Таким чином виразивши свою національну та громадянську позицію, культурну освіченість та духовну свідомість. День вишиванки – всеукраїнське свято, яке сприяє збереженню народних традицій щодо створення та носіння етнічного вишитого одягу. Як показує досвід, люди в День Вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у етнічному одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Вітаємо кожного українця з Днем Вишиванки!