Відбулося засідання оргкомітету щодо проведення заходів до Дня захисту дітей PDF Друк

Сьогодні, 14 травня 2018 року, заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук провела засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Міжнародного Дня захисту дітей.

У ході наради було обговорено програму заходу, сценарний план, здійснено розподіл обов’язків, тощо. Члени оргкомітету висловили власні бачення, зауваження та пропозиції щодо організації заходів до Міжнародного Дня захисту дітей, розглянули та обговорили формат проведення свята, визначили час та місце, а також відповідальних виконавців. Під час проведення заходу відбудеться святковий концерт, діятимуть майстер-класи із різноманітних видів декоративно-прикладного мистецтва та планується проведення конкурсу малюнків з врученням подарунків.
Як зазначила Лілія Синчук, свято має пройти цікаво і безпечно для дітей.