НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ PDF Друк

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

11 травня 2018 року, в рамках підготовки до чергової сімнадцятої сесії районної ради, яка відбудеться 18 травня поточного року, відбулося засідання постійних комісій районної ради. В засіданнях постійних комісій взяв участь і виступив голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Павло Сорока. На спільному засіданні, що відбулося під головуванням голови районної ради Світлани Сосновської, розглянуто питання порядку денного чергової сесії районної ради. Постійні комісії надали свої рекомендації щодо проектів рішень «Про звіт про виконання районного бюджету за 1 квартал 2018 року», «Про припинення діяльності Маловисківської загальноосвітньої школи інтернат І-ІІІ ступенів у зв’язку з реорганізацією», «Про припинення діяльності Копанської загальної середньої школи І-ІІ ступенів у зв’язку з реорганізацією», «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Злинської, Плетеноташлицької, Якимівської та Великовисківської сільської ради Маловисківського району», Про внесення змін до рішення районної ради від 27 квітня 2007 року № 101 Про районну програму «Питна вода на 2007 – 2020 роки», «Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату Маловисківської районної ради» та з інших питань.

Після чого, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, власності та інвестиційної діяльності, де розглянуто питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №220 «Про районний бюджет на 2018 рік» порядку денного та інші питання.