Відзначення Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні PDF Друк

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 років, не щезне з пам'яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його велика перемога над фашистами.

Цьогоріч 9 травня, щоб вшанувати воїнів-ветеранів, віддати данину пам’яті загиблим героям, згадати далекі вже роки, що залишили по собі біль, втрату рідних і близьких, горе, кров і смерть, згадати і захисників Вітчизни, які відійшли у вічність у післявоєнний час, і тих, хто піднімав країну із руїн у мирні дні, біля пам’ятника Братської могили загиблим воїнам зібралися  жителі міста, керівництво району та міста, працівники установ та організацій, ветерани, військовослужбовці, учні загальноосвітніх закладів. Хвилиною мовчання вшанували присутні полеглих воїнів і померлих у післявоєнні роки, а потім до підніжжя пам'ятника поклали живі квіти.

З  вітальним словом до учасників урочистостей звернулися керівники району та громади - голова райдержадміністрації Павло Сорока, міський голова Юрій Гульдас та заступник військового комісара Маловисківського районного військового комісаріату Олександр Небога.

Після урочистостей, в міському парку, розпочався святковий концерт «Вони  заповіли  нам  жити».

Продовжились  урочисті  заходи 9 травня 2018року о 20.00 год. Маршем Миру «Єднання поколінь» - урочиста хода від пам’ятника Небесній Сотні  до пам’ятника Братської могили загиблим воїнам, а о 20.15 розпочалась вечірня концертна програма «Вічний вогонь пам’яті».