Привітали військову частину з річницею заснування PDF Друк

02 травня 2018 року військова частина А 0981, що дислокується у смт Лісовому, Олександрівського району, відсвяткувала 58 річницю з дня заснування. З цієї нагоди на центральній площі селища відбулося урочисте шикування особового складу частини.

Зі святом військовослужбовців та жителів селища привітали керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Олександрівського району та Новомиргородського району.

Керівник апарату райдержадміністрації Анна Гончарова вручила сертифікат, для матеріально-технічного забезпечення військової частини на суму 20 тис.грн.

Командир частини Олександр Заяць оголосив накази про заохочення та нагородження почесними знаками військовослужбовців та працівників.

Святкування продовжилося святковим концертом, який підготували артисти з Новомиргорода та Малої Виски.

Всіх присутніх пригостили також солдатською кашею.