«Зробимо Україну чистою разом!» PDF Друк

«Зробимо Україну чистою разом!» наймасштабніша щорічна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку. У 2018 році «Зробимо Україну чистою разом!» відбулось  по всій території України. Не залишись осторонь і колективи Маловисківської та Новоукраїнської районних державних адміністрацій та районних рад.

Приємною відповіддю на запрошення долучитись до проведення акції, став приїзд колег з Новоукраїнської райдержадміністрації та районної ради.

Місце проведення акції «Зробимо Україну чистою разом!» було заплановано на території урочища «Каскади», що знаходиться у селі Злинка. Тож спільними зусиллями, в належний санітарний стан було  приведено дану територію.

Стратегічною метою проведеної акції  є формування у населення України культури дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами та для розбору стихійних сміттєзвалищ.

Такий захід не лише сприятиме благоустрою, озелененню населених пунктів, він також сприятиме підвищенню рівня екологічної культури населення, виховання молоді в дусі любові та дбайливого ставлення до природи.