В селі Велика Виска будують футбольний майданчик PDF Друк

03 травня 2018 року голова районної державної адміністрації Павло Сорока відвідав будівельний майданчик в селі Велика Виска проекту «Спортивний майданчик для міні – футболу зі штучним покриттям у Великовисківській ЗШ  І-ІІІ ст.». Загальна вартість проекту становить 1499,0 тис.грн., на даний час профінансовано 1473,5 тис.грн., в тому числі за рахунок коштів державного бюджету 749,5 тис.грн, місцевого бюджету 724,0 тис.грн. На даний час проводяться будівельні роботи.

Як зазначив голова райдержадміністрації Павло Сорока, будівництво футбольного майданчика на території с. Велика Виска є наслідком тісної співпраці обласної, районної та місцевої влади - кошти виділили з бюджетів різних рівнів. Ми повинні зробити все для того, щоб діти мали можливість всебічного розвитку та зайняття спортом. Влада повинна турбуватись про розвиток підростаючого покоління.