Районний етап гри «Сокіл»(«Джура») PDF Друк

В  оздоровчому комплексі «Лісова пісня» відбулося відкриття  районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») Українського козацтва.Гра є однією із форм позакласної спортивно-оздоровчої роботи, початкової військової підготовки, національно-патріотичного та духовного виховання учнівської молоді.

Цього року гра об′єднала всіх старшокласників Маловисківщини, адже цікавою і насиченою є трьохденна програма районних змагань:конкурси «Впоряд» та «Добре діло», вікторина «Відун», ватра «У колі друзів»,змагання «Як козаки у футбол грали» тощо.

Під час відкриття учасників  районних змагань привітали заступник голови Маловисківської РДА Синчук Лілія Сергіївна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської РДА Кравченко Світлана Вікторівна.  «Дивлячись сьогодні на нашу молодь, - сказала Л.Синчук, - я впевнена, що ми маємо славне продовження козацького роду. Україна завжди буде сильною державою, якщо в неї буде молодь, яка здатна на перший поклик її захистити». Звертаючись до дітей, Лілія Синчук побажала їм відваги, удачі та впевнено застосувати на практиці здобуті знання.