26 квітня – День памяті Чорнобильської трагедії PDF Друк

26 квітня 2018 року заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук та заступник голови районної ради Валерій Палій взяли участь в заході з нагоди Дня пам’яті Чорнобильської трагедії. В заході взяли участь представники трудових колективів структурних підрозділів, відділ райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, учнівська молодь, громадськість району.

26 квітня 1986 року сталася жахлива аварія за всю історію ядерної енергетики на Чорнобильській атомній електростанції. На четвертому енергоблоці електростанції прогримів потужний вибух, який повністю зруйнував реактор і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Тисячі загиблих, тисячі тих, хто ліквідовував наслідки аварії, втратили своє здоров’я — така страшна ціна Чорнобильської трагедії.

Десятки тисяч людей були вигнані із рідних родинних гнізд радіоактивним вітром, що ніс хмари отруйного пилу від палаючого реактора.

Учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС вручено подарунки та висловлені щирі слова вдячності за ліквідацію наслідків страшної екологічної катастрофи.

Пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи учасники заходу вшанували хвилиною мовчання.