Проведено нараду-тренінг PDF Друк

Сьогодні, 25 квітня 2018 року, психологом управління ДСНС України в Кіровоградській області Юлією Загурською було проведено нараду-тренінг «Перша психологічна медична допомога у надзвичайних ситуаціях». Даний тренінг направлений на спробу об’єднання теоретичних знань з відпрацюванням практичних навичок у роботі з людьми, що постраждали від наслідків впливу надзвичайних (екстремальних ситуацій) техногенного та природного походження.

Така нарада-тренінг дасть змогу у подальшому здійснювати порівняльний аналіз стану психосоматичних розладів у постраждалих, родичів, рятувальників після участі у епіцентрі надзвичайної ситуації на основі проаналізованих джерел (свідчень фахівців), проводити індивідуально-психологічний аналіз власного стану психосоматичного здоров’я та близьких оточуючих людей після пережитих складних/екстремальних життєвих ситуацій, а також коректно використовувати психодіагностичні та психотерапевтичні методики для осіб, котрі пережили ситуаційно детерміновану екстремальної ситуацію.