Розпочався щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» PDF Друк

04 квітня 2018 року у Маловисківській районній державній адміністрації розпочався щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець». Сьогодні відбувся І етап І туру Конкурсу – он-лайн-тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу та  специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця.

Конкурс буде проводитись у три тури:

І тур (районний) - квітень 2018 р.;

ІІ тур (обласний) – травень-червень 2018р.;

ІІІ тур (Всеукраїнський) - вересень-жовтень 2018р..

Учасниками конкурсу І туру стали:

В номінації «Кращий керівник»

КОЗУБЕНКО Тамара Миколаївна – завідувач сектору прийому громадян відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;

КОЧУБЕЙ Інна Олександрівна – начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації.

В номінації «Кращий спеціаліст»

ЗОВВА Олена Миколаївна – головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації;

ІЩЕНКО Вікторія  Василівна - головний економіст бюджетного відділу фінансового управління   районної державної адміністрації;

РУСОЛ  Анна Олександрівна - адміністратор відділу ( центру) надання адміністративних послуг  районної державної адміністрації

Оцінювання конкурсних завдань учасників І туру щорічного Всеукраїнського  конкурсу «Кращий державний службовець» Маловисківської райдержадміністрації в номінації «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст» буде здійснюватиметься за критеріями оцінювання Нацдержслужби. Переможці І туру Конкурсу за поданням організаційного комітету з проведення І туру Конкурсу беруть участь у  другому  турі. Переможці другого туру Конкурсу за поданням організаційних комітетів з проведення другого туру Конкурсу беруть участь у третьому турі. Після проведення третього туру Організаційний комітет шляхом простого голосування  визначає переможців та лауреатів. Переможцями у кожній номінації Конкурсу вважаються учасники, які зайняли перше місце, лауреатами – учасники , які зайняли  друге, третє та четверте місця.

Переможці Конкурсу у кожній  номінації нагороджуються дипломом переможця та грошовою винагородою в сумі  20 тис. гривень. Лауреати Конкурсу у кожній номінації нагороджуються: за друге місце - дипломом лауреата та грошовою винагородою  в  сумі  10  тис.  гривень;  за третє та четверте місця – дипломами лауреата та грошовою винагородою  в  сумі  5  тис. гривень.