Афілійована (не)конференція Міні-EdCamp Khmeljove PDF Друк

БІЛІ ВОРОНИ - НАРОДЖЕНІ У ХМЕЛЬОВОМУ

EdCamp крокує Україною, але так було не завжди. У 2014 році саме Майя Тутаева стала першою вчителькою, яка повірила у рух освітянських (не)конференцій у Маловисківському районі. Сьогодні, 3 квітня 2018 року, її команда проводить подію вже вдруге, де обговорюється індивідуальна освітня траєкторія навчання дітей і розвитку вчительства. Це і про свободу вибору, і про якісний зворотний зв’язок, і про вміння рефлексувати, і звичайно - куди ж без натхнення й гарного настрою.Тема надзвичайно важлива - “Акметон. Кар’єра і Щастя». Індивідуальна траєкторія професійного зростання. Профілактика вигорання».

Сьогодні експерти й експертки поділяться тим, як можна запобігти втомі від роботи через власне навчання, іншу систему оцінювання, медіа-грамотність, творчість, вміння визначати пріоритети, конструктивне розуміння своїх почуттів, самотурботу і шкільне підприємництво! Тут панує атмосфера відкритого серця - тільки подивіться на ці світлини.

Вітальне слово від команди EdCamp Ukraine та оголошення правил роботи прозвучало від координаторки Майї Тутаєвої та радника Міністра освіти і науки України, натхненника у EdCamp Ukraine Олександра Елькіна. Розпочалась (не)конференція з панельної дискусії «Індивідуальна освітня траєкторія в Новій українській школі», в якій взяли участь і заступник голови райдержадміністрації Лілія Синчук та начальник відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської райдержадміністрації Світлана Кравченко.

Далі, відбулось знайомство учасників з експертами та експрертками у форматі Speed Geeking, які за короткий проміжок часу, презентували свої тематики сесій, щоб у подальшому учасники мали змогу визначитись, щодо своїх уподобань.

Першими розпочала роботу І експертна паралель за участю відомих спікерів з Києва, Кропивницького, Харкова, Голованівська та с. Трудолюб. Про щастя і професійну діяльність, антикорупційний урок, інноваційні інструменти формуючого оцінювання, фінську освіту та як створити свій віртуальний простір розповіли на своїх сесіях Іван Іванов, Марина Чала, Ірина Небеленчук, Олександр Елькін, Валентина Федоряка, Оксана Береславська, Ольга Кирилюк, Світлана та Юрій Бак.

ІІ експертна паралель - це обговорення питань про секрети успішного застосування хмароорієнтованого освітнього середовища Office 365, створення «Клубів фінансової грамотності», визначення пріоритетності поточних справ, збалансованість сфер життя та конструктивне вираження почуттів як засобів профілактики вигорання педагога, які провели Ганна Скрипка, Стас Дрогаєв, Марина Лютинська, Євгеній Горошков, Ірина Срібна, Леонід Мироненко та інші.

Учительські виступи в локаціях, благодійна акція «Спільнокошт - альбом подарунків» та особлива сесія про Нову українську школу від команди EdCamp Ukraine надихнули учасників 9 (не)конференції на нові ідеї та творчі плани. По закінченню, кожен з учасників отримав сертифікат і море позитивних емоцій.