Засідання комісії з питань захисту прав дитини PDF Друк

29 березня 2018 року відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника голови райдержадміністрації Лілії Синчук.

На порядок денний було винесено 12 питань, з яких: 7 – про взяття під соціальний супровід Маловисківським РЦСССМ сімей, які проживають на території району; 2 – про винесення попередження за систематичне порушення піклування про дітей; 2 – щодо призначення опікунства над неповнолітніми дітьми; 1 - про подальше перебування прийомної дитини в прийомній сім'ї.

Попередньо, дані питання були ретельно вивчені Службою у справах дітей райдержадміністрації та вся необхідна інформація була доведена до членів комісії. У ході засідання було заслухано заявників, запрошених та членів комісії, які брали участь у обговоренні та вносили свої пропозиції. За результатами засідання, члени комісії прийняли відповідні рішення по кожному питанню порядку денного.