Громадські слухання про стан виконання Маловисківського районного бюджету за 2017 рік PDF Друк

14 березня 2017 року о 10.00 год. в сесійному залі районної ради відбулися громадські слухання на яких звітувала з питання «Про стан виконання районного бюджету за 2017 рік» начальник фінансового управління райдержадміністрації Демченко Альвіна Павлівна.

Після виступу А.Демченко, присутні мали можливість задавати питання, що стосуються виконання бюджету за 2017 рік.

На заході були присутні представники громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей і засобів масової інформації.

Більш детальнішу інформацію "Про стан виконання районного бюджету за 2017 рік" ви можете отримати

перейшовши на посилпння - Про виконання районного бюджету за 2017 рік