Заходи з нагоди визволення району від німецько-фашистських загарбників PDF Друк

13 березня 2018 року перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жанталай та заступник голови районної ради Валерій Палій взяли участь в урочистостях з нагоди визволення Маловисківського району від німецько-фашистських загарбників. В заході взяли участь структурні підрозділи районної державної адміністрації, районної ради, територіальні органи міністерств і відомств України в районі, структурні підрозділи територіальної громади, учні навчальних закладів міста, громадськість. Учасники заходу пройшли ходою по центральній вулиці міста Мала Виска до пам’ятника загиблим воїнам, де всі небайдужі мали змогу покласти квіти до меморіалу.  Пам'ять загиблих визволителів вшановано хвилиною мовчання.