Семінар-навчання з керівниками структурних підрозділів, відділів райдержадміністрації PDF Друк

13 березня 2018 року проведено семінар-навчання з працівниками апарату райдержадміністрації, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Розглянуто питання:

1. Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання та знищення документів, що містять службову інформацію в Маловисківській районній державній адміністрації.
  2. Про роз’яснення щодо подання декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Підсумовуючи семінар, керівник апарату районної державної адміністрації Анна Гончарова зазначила, що в подальшому постійно будуть проводиться зазначені семінари та запрошуємо керівників структурних підрозділів, відділ райдержадміністрації виступити з питаннями на семінарах-навчаннях.