ПошукЗвернення онлайнНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтво

Маєте проблеми зору? Оберіть зручний розмір шрифта:

Вшанували Великого Тараса! PDF Друк


09 березня 2018 року Україна відзначає 204-у річницю з дня народження великого українського поета,  письменника, художника та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Його ім’я невіддільно пов’язане з Україною, адже Кобзар – ніби уособлення всієї суті українського народу, його боротьби за своє життя і волю, символ незламності духу, приклад того, що можливо звільнитися з-під гніту в найскладніших умовах. Щороку в Україні відзначають "Шевченківські дні" 9 і 10 березня – роковини народження і смерті Тараса Шевченка.

Сьогодні всі небайдужі зібралися біля пам’ятного знака Тараса Шевченка щоб ушанувати великого українця. Зачитавши вірші великого поета присутні поклали квіти до пам’ятного знаку.

В заході взяла участь керівник апарату районної державної адміністрації Анна Гончарова, яка зазначила, що виховання підростаючого покоління на творах Кобзаря і прикладі його сподвижницького життя – важлива передумова становлення сильної, волелюбної української нації. Сьогодні Україна, як ніколи, потребує того, до чого закликав Тарас – «єднаймося, брати мої».Нехай велетень духу Шевченко та його могутній творчий спадок допоможуть усім нам об’єднатися заради миру і спокою в нашій країні, доброго майбутнього наших дітей. Зробімо Україну такою, якою її хотів бачити Тарас Шевченко – незалежною, мирною та вільною від будь-якого гніту.

 

Любіть Україну, як сонце, любіть,

як вітер, і трави, і води…

В годину щасливу і в радості мить,

любіть у годину негоди………


Share/Save/Bookmark
 
© Сайт Маловисківської районної державної Адміністрації