Засідання районної ради по роботі з кадрами PDF Друк

23 лютого 2018 року в райдержадміністрації відбулося засідання районної ради по роботі з кадрами, на якому розглядалися питання застосування законодавства про державну службу у зв’язку з набранням чинності Закону України від 9 листопада 2017 року № 2190-УІІІ «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби». У засіданні взяли участь  керівник апарату райдержадміністрації Анна Гончарова, керівники та  особи, відповідальні за кадрову роботу  структурних підрозділів райдержадміністрації. Методичну допомогу керівникам структурних підрозділів стосовно змін у законодавстві надала заступник керівника апарату, начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації Світлана Бровченко.