Публічний звіт за 2017 рік голови Маловисківської районної державної адміністрації PDF Друк

16 лютого 2018 року о 09.00 годині у сесійній залі районної ради відбувся публічний звіт голови районної державної адміністрації Сороки Павла Володимировича. Під час заходу була презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти районного бюджету та інші питання щодо діяльності Маловисківської райдержадміністрації.

В своєму виступі Павло Сорока зазначив, що протягом звітного року райдержадміністрацією, територіальними органами міністерств та відомств в районі, органами місцевого самоврядування району основні зусилля були зосереджені на вирішенні завдань, визначених актами Президента України, Кабінету Міністрів України, у першу чергу на виконання завдань із вирішення питань соціального захисту населення, учасників антитерористичної операції та внутрішньо – переміщених осіб, впровадження реформ у різних сферах діяльності, а також  на виконанні основних завдань, заходів і проектів визначених Програмою економічного і соціального розвитку Маловисківського району на 2017 рік. При цьому використано різні механізми і джерела фінансування, важлива увага приділена поєднанню фінансового ресурсу із державного та місцевих бюджетів, приватних інвестицій.

З метою оперативного вирішення нагальних питань, у 2017 році проведено12 засідань колегії райдержадміністрації. Всього у звітному році для вирішення завдань у різних сферах життєдіяльності району прийнято 795 розпоряджень голови районної державної адміністрації. За 2017 рік до районної державної адміністрації надійшло 1286 звернень від 1564 громадян.

Особлива увага приділялась розвитку реального сектору економіки та інфраструктури. У 2017 році обсяг виробництва валової продукції сільського господарства  по всіх категоріях господарств становив 596,9 млн.грн., в тому числі продукції рослинництва – 526,2 млн.грн., тваринництва – 70,7 млн.грн. Під урожай 2018 року сільськогосподарськими підприємствами посіяно озимих зернових культур на площі 14,7 тис. га, або 100,0% до плану. Проведено зяблевого обробітку ґрунту на площі 78,9 тис. га, або 100,0%, у тому числі глибокого обробітку 1,3 тис. га.

Продовжувались роботи по будівництву Новокостянтинівської шахти                    ДП «Схід ГЗК», на що залучено 30,7 млн.грн. (власні кошти підприємства), з них  спрямовано на капітальне будівництво - 23,8 млн.грн., модернізацію - 6.9 млн.грн. Смолінська шахта ДП «Схід ГЗК» отримала дозвіл на користування підземними надрами.

Вживалися заходи щодо підвищення рівня енергозбереження та енергоефективності. Проведено будівельні, ремонтні  роботи по закладах освіти, культури, охорони здоров’я, продовжуються роботи по реконструкції мережі вуличного освітлення. Проведено комплекс робіт по капітальному та технічному обслуговуванню електромереж та підстанцій, відремонтовано 319,9 км електромереж та 342 підстанції.

Утримання та ремонт вулиць і доріг населених пунктів району здійснюється філією «Маловисківський райавтодор», обслуговується 286,3 км. автомобільних доріг загального користування місцевого значення, з них районних доріг – 208,5 км. Виконано підрядні роботи на суму 12322,6 тис.грн. З місцевих бюджетів на поліпшення стану існуючої мережі автомобільних доріг комунальної власності вкладено 2981,7 тис.грн.

З метою збільшення відсотку охоплення дітей дошкільною освітою у січні 2017 року створено навчально-виховні комплекси на базі Злинської ЗШ №2 І-ІІІ ступенів та Якимівської ЗШ І-ІІІ ступенів, додатково створено 40 місць для дітей віком від 3 до 6 років. Це дало змогу досягти встановленого обласного показника охоплення дітей дошкільною освітою на рівні 95,0%. За рахунок коштів різних джерел фінансування проводились капітальні та поточні ремонти закладів освіти (покрівель, приміщень, котлів, котелень тощо).

З метою підготовки до функціонування закладів первинної медичної допомоги в умовах нової фінансової системи, реформування придбано комп’ютерної техніки на суму 172,6 тис.грн. Підключено до мережі Інтернет Великовисківську, Злинську та Хмелівську лікарські амбулаторії.

Забезпечено виконання на належному рівні заходів із цивільного захисту населення, мобілізаційної підготовки.

Екологічна ситуація в районі на протязі останніх років в основному залишається стабільною. Аварійні ситуації, які б зумовили значні обсяги чи неконтрольовані забруднення навколишнього середовища не зафіксовано.

Також особлива увага приділялась залученню інвестицій в економіку району. Проводилась робота щодо оновлення інвестиційних пропозицій по інвестиційних об’єктах та земельних ділянках, які можна запропонувати інвесторам, постійно розповсюджується інформація про оголошені конкурси на отримання міжнародної технічної допомоги. Капітальні інвестиції у 2017 році склали 143296,0 тис.грн., або 3,2% до загального обсягу по області. Обсяг капітальних інвестицій (крім інвестицій з державного бюджету) у розрахунку на одну особу населення, наростаючим підсумком з початку року, склав 3331,5 грн. У зовнішній торгівлі району експорт склав 1,5 млн. дол. США. (1405,1% до минулого року). Обсяг   прямих   іноземних   інвестицій   - 10491,4 тис. дол. США, або 100,0% до обсягів на початок року.

Після виступу голови, присутні мали можливість задавати питання, що стосуються звітності за 2017рік.

На заході були присутні представники громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей і засобів масової інформації.