ПошукНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтвоЗвернення онлайн

• Кущова нарада Новомиргородського та Маловисківського районів по сільському господарству

Понеділок, 19 лютого 2018, 11:31
  • Публічний звіт за 2017 рік голови Маловисківської районної державної адміністрації

Понеділок, 19 лютого 2018, 10:37
  • Відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Четвер, 15 лютого 2018, 15:39
  • День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Четвер, 15 лютого 2018, 08:35
  • Голова Маловисківської РДА провів нараду

Понеділок, 12 лютого 2018, 10:20
  • Запрошуємо офіцерів запасу на військову службу за контрактом

П'ятниця, 09 лютого 2018, 11:33
  • Відбулась семінар-нарада з головами і секретарями сільських рад

Вівторок, 06 лютого 2018, 08:13
  • Голова Маловисківської районної державної адміністрації провів апаратну нараду

Четвер, 01 лютого 2018, 15:32
  • На зустрічі з громадою Розсохуватської сільської ради обговорено важливі питання розвитку території

Четвер, 01 лютого 2018, 13:51
  • Україна стає все більш привабливою для інвесторів – Президент

П'ятниця, 26 січня 2018, 14:20
  • Відзначили ДеньСоборності України

Понеділок, 22 січня 2018, 14:16
  • Німеччина є нашим надійним партнером, і Уряд робить важливі практичні кроки для розвитку німецького бізнесу в Україні, - Володимир Гройсман

П'ятниця, 19 січня 2018, 11:41
  • Закон «Про національну безпеку України» має привести сектор безпеки і оброни України до стандартів НАТО та ЄС – Президент під час РНБОУ

П'ятниця, 19 січня 2018, 11:35
  • Голова РДА провів нараду

П'ятниця, 19 січня 2018, 09:13
  • Нарада районного оперативного штабу

Середа, 17 січня 2018, 15:21
  • Робоча поїздка до Розсохуватської та Злинської сільських рад

Середа, 17 січня 2018, 14:14
  • ПРОМОВЧАТИ - ГІРШЕ НІЖ ЗДАТИСЯ!

Середа, 17 січня 2018, 10:34
  • Наукові пікніки. Наука єднає Україну

Вівторок, 16 січня 2018, 10:38
  • На особистий прийом голови райдержадміністрації завітали представники громади сільської ради

Четвер, 11 січня 2018, 16:14
  • Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Вівторок, 09 січня 2018, 13:52
Голова Маловисківської РДА провів нараду PDF Друк

Світлина від Анни Шапошникової.

06 лютого 2018 року, голова районної державної адміністрації провів нараду з питання стану виконання у 2017 році програми соціальної підтримки учасників АТО, членів їх сімей. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Лілія Синчук, в.о. заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Волошин, т.в.о. начальника відділу у Маловисківському районі Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області Юрій Клюшник і голова районної громадської організації учасників АТО Максим Федотов, який є одночасно радником голови РДА з питань комунікації з учасниками військових подій на Сході України.

В ході наради О.Волошин та Ю.Клюшник проінформували про соціальну підтримку учасників АТО та їх сімей та забезпечення учасників АТО земельними ділянками. За даними О.Волошина, на обліку в управлінні соцзахисту нині перебуває 443 учасники АТО, з них 4 – інваліди і сім сімей загиблих воїнів. Їх соціальна підтримка передбачена державою, яка здійснюється у повній відповідності з прийнятими програмами. З фінансуванням, як зазначив О.Волошин, проблем немає. А от щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО, на сьогоднішній день, цього не можна сказати. Не всі, хто подає до Держгеокадастру заяви на отримання земельних ділянок, доводять почату процедуру до одержання такої ділянки у приватну власність (нині, таких 620 осіб і це не лише з Маловисківщини), зазначив Ю.Клюшник. Однією з проблем, для багатьох воїнів, є виготовлення проектної документації. На сьогоднішній день, сім десятків учасників АТО взагалі ще не починали оформлення документації, оскільки відповідних (вільних) земельних ділянок на території Маловисківського району немає.

З цією проблемою, за словами П.Сороки, готова допомогти область, де є земельні ділянки, але чи будуть згодні наші учасники АТО одержати ділянки десь в іншому районі Кіровоградщини (законодавство дає таке право) – це питання, на яке поки що відповіді немає.

Підсумовуючи обговорення, Павло Сорока підкреслив, що слід активізувати роботу по всіх напрямках, які стосуються соц. захисту учасників АТО та їх сімей, персоналізувати їх потреби по територіях, з поіменним контролем за належним забезпеченням кожного воїна і кожної родини.

Павло Сорока, по закінченню наради, підготував відповідні доручення з цих питань, виконання яких перебуватиме на контролі.