ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення публічного звіту голови Маловисківської районної державної адміністрації PDF Друк

Маловисківська районна державна адміністрація Кіровоградської  області  повідомляє, що відповідно до статті 45 Закону України «Про державну службу»   16 лютого 2018 року о 09-00 год. відбудеться публічний звіт голови Маловисківської районної державної адміністрації СОРОКИ Павла Володимировича.

РЕГЛАМЕНТ

проведення публічного звіту

Дата та час проведення16 лютого 2018 року, 09.00 год.

Місце проведення – Маловисківська районна державна адміністрація (Сесійний зал), вул. Центральна, 78, м. Мала Виска, Маловисківський р-н, Кіровоградська обл., 26200

Запрошені: начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ, організацій, громадська рада при районній державній адміністрації, представники громадських організацій, професійних спілок, районна газета «Маловисківські вісті».

09.00 – 09.40 год. – публічний звіт голови райдержадміністрації.

09.40 – 09.55 год. – запитання та відповіді.

Орієнтовний час проведення звіту – 1 година 00 хвилин.

Відповідальний структурний підрозділ: відділ економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, начальник відділу – Бушко Оксана Вацлавівна  (тел. 05 258 5-18-32).

Публічний звіт голови Маловисківської районної державної адміністрації