Відбулась семінар-нарада з головами і секретарями сільських рад PDF Друк

Сьогодні, 2 лютого 2018 року, голова районної ради Світлана Сосновська спільно з заступником голови райдержадміністрації Лілією Синчук провели семінар-нараду з головами і секретарями сільських рад.

Перший до слова був запрошений головний лікар Маловисківської центральної районної лікарні Костянтин Чурпій, який проінформував присутніх про проходження флюорографічного обстеження та медичних оглядів населення району. Підсумовуючи питання, головний лікар зауважив, що медицина - це наша з вами спільна робота, тому ми завжди вислухаємо всі ваші пропозиції і в подальшому будемо реалізовувати їх спільною плідною працею.

З питання змін податкового законодавства по сплаті земельного податку фізичними особами доповідала головний державний податковий ревізор інспектор Маловисківського відділення Новоукраїнської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області Наталія Панченко, яка нагадала присутнім про терміни оподаткування та подання е-деларації.

Про заходи щодо попередження пожеж та загибелі людей на них, доповідав головний інспектор Маловисківського РВ УДСНС України у Кіровоградської області Леонід Валеулов. Далі до слова запрошена була Алла Любченко, яка ознайомила всіх присутніх з Порядком надання субвенції з обласного бюджету районним та сільським бюджетам на реалізацію заходів програми розвитку земельних відносин в районі.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Володимир Крило підняв питання про Порядок внесення місцевої ініціативи на розгляд ради.  Начальник відділу районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району Анна Левчук ознайомила зі змінами ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо повноважень виконавчих комітетів місцевих рад. Також начальник відділу організаційного та правового забезпечення районної ради Микола Снісар доповів про функціонування веб-сайтів місцевих рад та реалізація ними ЗУ «Про звернення громадян» в частині подання електронних петицій.
По закінченню розгляду та обговорення кожного питання, Світлана Сосновська та Лілія Синчук підвели підсумки проведеної наради, закликавши присутніх до плідної співпраці та врахування думки кожного представника громади Маловисківського району.