Голова Маловисківської районної державної адміністрації провів апаратну нараду PDF Друк

30 січня 2018 року, голова районної державної адміністрації Павло Сорока провів апаратну нараду за участю заступників Сергія Жанталая та Лілії Синчук, керівника апарату Анни Гончарової, заступника голови районної ради Валерія Палія, начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації.

Апаратну нараду Павло Володимирович розпочав з обговорення важливих питань роботи поточного місяця та планів на 2018 рік.

На порядок денний виносилось одне питання «Про підсумки роботи галузі охорони здоров’я району» - виступив головний лікар ЦРЛ Костянтин Чурпій. Він охарактеризував роботу медичної галузі у районі за минулий 2017 рік називаючи речі своїми іменами, при цьому висвітливши найважливіші питання галузі охорони здоров’я району. Актуальні проблеми також звучали і у виступі головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Ольги Левченко.

«Сьогодні важливо не втратити ті досягнення та надбання, які ми маємо. Ми повинні рухатися вперед для забезпечення медичними послугами наше населення. І ми будемо і надалі приділяти цьому велику увагу, щоб наші медичні установи були забезпечені медичним обладнанням» - прокоментував Павло Володимирович, після виступу головного лікаря ЦРЛ та головного лікаря КЗ «Центра первинної медико-санітарної допомоги».
За підсумками апаратної наради були надані відповідні доручення голови районної державної адміністрації.