На зустрічі з громадою Розсохуватської сільської ради обговорено важливі питання розвитку території PDF Друк

31 січня 2018 року голова районної державної адміністрації Павло Сорока та голова районної ради Світлана Сосновська провели зустріч з громадою Розсохуватської сільської ради. Під час зустрічі було обговорено питання щодо створення навчально-виховного комплексу при Розсохуватській ЗШ, про громадське пасовище та про перспективи об’єднання громад. В зустрічі взяли участь близько 150 жителів території, запрошені представники Хмелівської, Злинської сільських рад та депутат районної ради Косінський В.М.

На початку заходу голова районної державної адміністрації Павло Сорока розповів про перспективи створення на території сільської ради навчально-виховного комплексу, який задовольнить проблеми жителів території щодо дошкільної освіти. Павло Сорока розповів про роботу що вже зроблена для створення та подальші кроки щодо повноцінного функціонування НВК на території ради. Після першого питання голова райдержадміністрації розповів громаді про те, як законодавчо вірно оформити на території сільської ради громадське пасовище. По третьому питанню, відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 25.01.2018 р. №19-р «Про активізацію роботи з впровадження процесів децентралізації влади на території Маловисківського району у 2018 році» Павло Сорока зазначив про хід та перспективи реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізації повноважень органів виконавчої влади на території Маловисківського району.

Представники Хмелівської та Злинської сільських рад проінформували присутніх про те, що їх території мають намір провести роботу щодо об’єднання територіальних громад з центрами в с. Хмельове та с. Злинка, перспективи розвитку території, яка забажає приєднатись саме до їхньої сільської ради. Під час виступів представників Хмелівської та Злинської сільських рад, жителі Розсохуватської сільської ради провели активне обговорення щодо добровільного об’єднання територіальних громад. В результаті обговорення, було окреслено основні напрями роботи з даного питання.

Після зустрічі Павло Сорока та Світлана Сосновська, разом з Розсохуватським сільським головою Віктором Савенком відвідали загальноосвітню школу де переглянули площі школи щодо створення на її базі навчально-виховного комплексу.