ПошукНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтвоЗвернення онлайн

• Кущова нарада Новомиргородського та Маловисківського районів по сільському господарству

Понеділок, 19 лютого 2018, 11:31
  • Публічний звіт за 2017 рік голови Маловисківської районної державної адміністрації

Понеділок, 19 лютого 2018, 10:37
  • Відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Четвер, 15 лютого 2018, 15:39
  • День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Четвер, 15 лютого 2018, 08:35
  • Голова Маловисківської РДА провів нараду

Понеділок, 12 лютого 2018, 10:20
  • Запрошуємо офіцерів запасу на військову службу за контрактом

П'ятниця, 09 лютого 2018, 11:33
  • Відбулась семінар-нарада з головами і секретарями сільських рад

Вівторок, 06 лютого 2018, 08:13
  • Голова Маловисківської районної державної адміністрації провів апаратну нараду

Четвер, 01 лютого 2018, 15:32
  • На зустрічі з громадою Розсохуватської сільської ради обговорено важливі питання розвитку території

Четвер, 01 лютого 2018, 13:51
  • Україна стає все більш привабливою для інвесторів – Президент

П'ятниця, 26 січня 2018, 14:20
  • Відзначили ДеньСоборності України

Понеділок, 22 січня 2018, 14:16
  • Німеччина є нашим надійним партнером, і Уряд робить важливі практичні кроки для розвитку німецького бізнесу в Україні, - Володимир Гройсман

П'ятниця, 19 січня 2018, 11:41
  • Закон «Про національну безпеку України» має привести сектор безпеки і оброни України до стандартів НАТО та ЄС – Президент під час РНБОУ

П'ятниця, 19 січня 2018, 11:35
  • Голова РДА провів нараду

П'ятниця, 19 січня 2018, 09:13
  • Нарада районного оперативного штабу

Середа, 17 січня 2018, 15:21
  • Робоча поїздка до Розсохуватської та Злинської сільських рад

Середа, 17 січня 2018, 14:14
  • ПРОМОВЧАТИ - ГІРШЕ НІЖ ЗДАТИСЯ!

Середа, 17 січня 2018, 10:34
  • Наукові пікніки. Наука єднає Україну

Вівторок, 16 січня 2018, 10:38
  • На особистий прийом голови райдержадміністрації завітали представники громади сільської ради

Четвер, 11 січня 2018, 16:14
  • Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Вівторок, 09 січня 2018, 13:52
На зустрічі з громадою Розсохуватської сільської ради обговорено важливі питання розвитку території PDF Друк

31 січня 2018 року голова районної державної адміністрації Павло Сорока та голова районної ради Світлана Сосновська провели зустріч з громадою Розсохуватської сільської ради. Під час зустрічі було обговорено питання щодо створення навчально-виховного комплексу при Розсохуватській ЗШ, про громадське пасовище та про перспективи об’єднання громад. В зустрічі взяли участь близько 150 жителів території, запрошені представники Хмелівської, Злинської сільських рад та депутат районної ради Косінський В.М.

На початку заходу голова районної державної адміністрації Павло Сорока розповів про перспективи створення на території сільської ради навчально-виховного комплексу, який задовольнить проблеми жителів території щодо дошкільної освіти. Павло Сорока розповів про роботу що вже зроблена для створення та подальші кроки щодо повноцінного функціонування НВК на території ради. Після першого питання голова райдержадміністрації розповів громаді про те, як законодавчо вірно оформити на території сільської ради громадське пасовище. По третьому питанню, відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 25.01.2018 р. №19-р «Про активізацію роботи з впровадження процесів децентралізації влади на території Маловисківського району у 2018 році» Павло Сорока зазначив про хід та перспективи реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізації повноважень органів виконавчої влади на території Маловисківського району.

Представники Хмелівської та Злинської сільських рад проінформували присутніх про те, що їх території мають намір провести роботу щодо об’єднання територіальних громад з центрами в с. Хмельове та с. Злинка, перспективи розвитку території, яка забажає приєднатись саме до їхньої сільської ради. Під час виступів представників Хмелівської та Злинської сільських рад, жителі Розсохуватської сільської ради провели активне обговорення щодо добровільного об’єднання територіальних громад. В результаті обговорення, було окреслено основні напрями роботи з даного питання.

Після зустрічі Павло Сорока та Світлана Сосновська, разом з Розсохуватським сільським головою Віктором Савенком відвідали загальноосвітню школу де переглянули площі школи щодо створення на її базі навчально-виховного комплексу.