Відзначили ДеньСоборності України PDF Друк

22 січня наша країна відзначає День Соборності України, 99-ту річницю Акта злуки Української народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що є знаковою подією в історії національного державотворення та першим у низці свят загальнонаціонального масштабу.

З нагоди цього дня, 22 січня 2018 року, в малому актовому залі районного Будинку культури відбулись урочистості та представлена відео-презентація «День Соборності України: історичний екскурс».

У заході взяли участь: голова районної ради Світлана Сосновська, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Жанталай, представники управлінь та відділів районної державної адміністрації, установи, організації району.

В заході було згадано як український народ йшов до своєї першої незалежності, а саме  як 22 січня 1918 року було прийнято Четвертий універсал Української Центральної ради і оголошено незалежність Української Народної  Республіки, а через рік на площі Богдана Хмельницького в Києві  було проголошено  Акт злуки Української Народної Республіки з Західноукраїнською Народною Республікою.

Ми й надалі маємо пам’ятати, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші діти та внуки.
Тож працюймо разом для світлого майбутнього нашої рідної України!
Зі святом всіх – з Днем Соборності  України!»