Голова РДА провів нараду PDF Друк

18 січня 2018 року, голова районної державної адміністрації Павло Сорока провів нараду  щодо запобігання несанкціонованим рубкам у лісах та полезахисних смугах Маловисківського району на 2017 - 2020 роки.

На нараді були обговорені спільні заходи Маловисківської райдержадміністрації, Маловисківської ВП ГУНП в Кіровоградській області та ДП «Оникіївське лісове господарство». В обговоренні взяли участь перший заступник голови Маловисківської райдержадміністрації С.Жанталай, начальник Маловисківського ВП ГУНП в Кіровоградській області Д.Бриндзюк, головний спеціаліст райдержадміністрації з питань екології, лісничий ДП «Оникіївське лісове господарство»  О.Осадчук, заступник начальника, начальник Маловисківського відділення Новоукраїнської ОДПІ С.Жеребенко.

За результатами наради голова райдержадміністрації дав доручення відповідним службам району по виконанню вищезазначених заходів.