ПошукНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтвоЗвернення онлайн

• Кущова нарада Новомиргородського та Маловисківського районів по сільському господарству

Понеділок, 19 лютого 2018, 11:31
  • Публічний звіт за 2017 рік голови Маловисківської районної державної адміністрації

Понеділок, 19 лютого 2018, 10:37
  • Відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Четвер, 15 лютого 2018, 15:39
  • День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Четвер, 15 лютого 2018, 08:35
  • Голова Маловисківської РДА провів нараду

Понеділок, 12 лютого 2018, 10:20
  • Запрошуємо офіцерів запасу на військову службу за контрактом

П'ятниця, 09 лютого 2018, 11:33
  • Відбулась семінар-нарада з головами і секретарями сільських рад

Вівторок, 06 лютого 2018, 08:13
  • Голова Маловисківської районної державної адміністрації провів апаратну нараду

Четвер, 01 лютого 2018, 15:32
  • На зустрічі з громадою Розсохуватської сільської ради обговорено важливі питання розвитку території

Четвер, 01 лютого 2018, 13:51
  • Україна стає все більш привабливою для інвесторів – Президент

П'ятниця, 26 січня 2018, 14:20
  • Відзначили ДеньСоборності України

Понеділок, 22 січня 2018, 14:16
  • Німеччина є нашим надійним партнером, і Уряд робить важливі практичні кроки для розвитку німецького бізнесу в Україні, - Володимир Гройсман

П'ятниця, 19 січня 2018, 11:41
  • Закон «Про національну безпеку України» має привести сектор безпеки і оброни України до стандартів НАТО та ЄС – Президент під час РНБОУ

П'ятниця, 19 січня 2018, 11:35
  • Голова РДА провів нараду

П'ятниця, 19 січня 2018, 09:13
  • Нарада районного оперативного штабу

Середа, 17 січня 2018, 15:21
  • Робоча поїздка до Розсохуватської та Злинської сільських рад

Середа, 17 січня 2018, 14:14
  • ПРОМОВЧАТИ - ГІРШЕ НІЖ ЗДАТИСЯ!

Середа, 17 січня 2018, 10:34
  • Наукові пікніки. Наука єднає Україну

Вівторок, 16 січня 2018, 10:38
  • На особистий прийом голови райдержадміністрації завітали представники громади сільської ради

Четвер, 11 січня 2018, 16:14
  • Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Вівторок, 09 січня 2018, 13:52
Робоча поїздка до Розсохуватської та Злинської сільських рад PDF Друк

Про перспективи розвитку Розсохуватки і Злинки  йшлося  під час робочої поїздки на Маловисківщину першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка, якого супроводжував голова райдержадміністрації Павло Сорока. Зокрема, у Розсохуватці мова йшла про створення умов для розвитку домашніх господарств селян та  узаконення в комунальній власності громадського пасовища. Як прокоментував ситуацію голова РДА П.Сорока, що у 2017 році ця земельна ділянка (трохи більше 100 га) з порушенням законодавства була передана в оренду на 30 років фізичній особі. Але при цьому договір оренди був підписаний реєстратором Маловисківського районного відділу Держгеокадастру, який не мав на це законних повноважень. Враховуючи це, Маловисківський відділ Знамянської місцевої прокуратури порушив провадження і на 6 лютого 2018 року уже призначено судове засідання про розірвання договору оренди і скасування незаконної його реєстрації.

Далі визначено алгоритм, за яким ця ділянка, завдяки відповідним діям сільради і громади та фахівців управління Держгеокадастру в області перейде в комунальну власність сільської ради і використовуватиметься для випасу худоби, що її утримують сельчани. Тобто, право розпоряджатись і використовувати цю ділянку матиме громада, а не хтось один, наголосив голова райдержадміністрації  П.Сорока.

Також під час робочої поїздки в Розсохуватку С.Коваленко і П.Сорока відвідали місцеву школу, де зустрілись з педколективом і обговорили перспективи створення на базі школи НВК. Свого часу дитсадок був тут у центрі села, однак нині, за сприяння обласної та районної влади  є можливість розмістити його під одним дахом зі школою, змінивши статус навчального закладу та створивши значно кращі умови для виховання дошкільнят. Що в цьому є безумовний позитив, свідчать і приклади успішного функціонування таких НВК в Якимівці, а також у Злинці, де С.Коваленко і П.Сорока особисто у цьому переконались. Злинчани (сільський голова О.Недолужко, директори шкіл Ю.Безкровна та Л.Максименко) зустрічали гостей не лише в навчально-виховному комплексі, а і в школі № 1, а також в амбулаторії. Тут мова йшла про те, як використовуються кошти державної субвенції, за які реконструюється ця медична установа.

До речі, Злинська амбулаторія після реконструкції стане однією з мед установ, що діятиме на Маловисківщині в рамках державної програми розвитку  сільської медицини, яка була впроваджена за ініціативою президента України Петра Порошенка. Ще одна амбулаторія згідно програми, як повідомив голова РДА П.Сорока, буде збудована «з нуля» у Великій Висці.

Окреслюючи  в ході робочої поїздки плани на поточний рік, П.Сорока також зазначив, що серйозні проекти очікуються і в освітній сфері. Зокрема, у Великій Висці буде споруджено сучасний футбольний майданчик, а в кращому спортивному селі Оникієвому – багатофункціональний майданчик для занять різними видами спорту.

Також до приємних подій можна віднести і довгоочікуване відкриття районного історичного музею, де експозиції готові відсотків на 90, а єдиною прикрістю є хіба що пасивність Мар’янівської сільради у співучасті у виготовленні стенда з історією своєї ж території. За результатами робочої поїздки  голова РДА видав ряд доручень, виконання яких взято на контроль.