ПошукНовиниФотоПро очищення владиКонтактні даніЗемляцтвоЗвернення онлайн

• Кущова нарада Новомиргородського та Маловисківського районів по сільському господарству

Понеділок, 19 лютого 2018, 11:31
  • Публічний звіт за 2017 рік голови Маловисківської районної державної адміністрації

Понеділок, 19 лютого 2018, 10:37
  • Відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Четвер, 15 лютого 2018, 15:39
  • День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Четвер, 15 лютого 2018, 08:35
  • Голова Маловисківської РДА провів нараду

Понеділок, 12 лютого 2018, 10:20
  • Запрошуємо офіцерів запасу на військову службу за контрактом

П'ятниця, 09 лютого 2018, 11:33
  • Відбулась семінар-нарада з головами і секретарями сільських рад

Вівторок, 06 лютого 2018, 08:13
  • Голова Маловисківської районної державної адміністрації провів апаратну нараду

Четвер, 01 лютого 2018, 15:32
  • На зустрічі з громадою Розсохуватської сільської ради обговорено важливі питання розвитку території

Четвер, 01 лютого 2018, 13:51
  • Україна стає все більш привабливою для інвесторів – Президент

П'ятниця, 26 січня 2018, 14:20
  • Відзначили ДеньСоборності України

Понеділок, 22 січня 2018, 14:16
  • Німеччина є нашим надійним партнером, і Уряд робить важливі практичні кроки для розвитку німецького бізнесу в Україні, - Володимир Гройсман

П'ятниця, 19 січня 2018, 11:41
  • Закон «Про національну безпеку України» має привести сектор безпеки і оброни України до стандартів НАТО та ЄС – Президент під час РНБОУ

П'ятниця, 19 січня 2018, 11:35
  • Голова РДА провів нараду

П'ятниця, 19 січня 2018, 09:13
  • Нарада районного оперативного штабу

Середа, 17 січня 2018, 15:21
  • Робоча поїздка до Розсохуватської та Злинської сільських рад

Середа, 17 січня 2018, 14:14
  • ПРОМОВЧАТИ - ГІРШЕ НІЖ ЗДАТИСЯ!

Середа, 17 січня 2018, 10:34
  • Наукові пікніки. Наука єднає Україну

Вівторок, 16 січня 2018, 10:38
  • На особистий прийом голови райдержадміністрації завітали представники громади сільської ради

Четвер, 11 січня 2018, 16:14
  • Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Вівторок, 09 січня 2018, 13:52
Наукові пікніки. Наука єднає Україну PDF Друк

11 та 12 січня 2018 року у Хмелівському НВО відбулося розважально - наукове шоу «НАУКОВІ ПІКНІКИ», участь в якому взяли заступник голови районної державної адміністрації Лілія Синчук та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Кравченко, які побажали всім присутнім, щоб зерна науки, які вони отримають під час цього заходу, зростатимуть у їхніх юних душах урожаєм мудрості та натхнення.

Директорка Хмелівського НВО Майя Тутаєва, яка є координатором цього проекту та технічний директор Центру Науки Тернополя Роман Перунов разом зі своїм учнем 10-го класу Віктором Перфецьким , зуміли створити свято науки та показати, що навчання може бути корисним і цікавим. Саме завдяки організаторам заходу відбувся віртуально-науковий міст Тернопіль – Хмельове.

Що таке Наукові Пікніки? Це інтерактивні експерименти, які поєднують науку з забавою. До пікніків залучаються спеціалісти, науковці, ентузіасти, вчителі, які діляться своїми знаннями з публікою. На пікніках не подається теорія, а розкривають таємниці фізики, хімії, біології та інших сфер науки. Також показують, що наука буквально усюди навколо нас. Окрім технологічно складних, частина експериментів базується на зовсім буденних предметах: м'ячі, клей, фарби, повітряні кульки чи навіть соломки для напоїв. Таким чином кожен може з легкістю повторити експеримент вдома.

У цьому заході взяли участь 16 команд шкіл нашого району, які змогли використати свої здобуті знання на таких станціях, як: «Зооконструктор орігамі», ательє витинанок «Зимова казка», музична феєрія «А ми бажаєм Вам добра», «У гостях у Мінерви», «Вогнеборці», фіто-бар «Калинка-малинка», «Роботи», «Поліглот», «Географічний калейдоскоп», «Медікус», «Фізичні витребеньки»,  «Віртуальна подорож світом», «Математичний Play Market», «Фізики-піксики», «Філологічна палітра», «Кондитерські  секрети», «Різдвяні ангелочки» -бісерна мозаїка.

На одній з станцій вихованці КЗ «Добровеличківське НВО» під керівництвом вчителя інформатики, забезпечували роботу станції робототехніки. Команди учнів, які відвідали дану станцію, познайомилися із загальною будовою роботів, що виготовлені на основі конструктора LEGO Mindstorms. Для вивчення учасникам було запропоновано як найпростішого Робота-бота, так і більш складнішу модель - Робот-сігвей «Gyro Boy». Для зацікавлення було проведено показові бої автономних роботів-сумо та заїзди з «Кегель-рингу». І на закінчення знайомства майже кожен відвідувач станції провів особистий бій керованого робота-сумо з автономним.

Також у рамках «Наукових Пікніків» Роман Перунов провів тренінг для вчителів шкіл Маловисківського району на тему: «Особистісно-орієнтовний підхід, формування і розвиток креативних компетенцій здобувачів освіти», який відповідає концепції «Нової української школи»

Організатори захоплювали, розважали, розкривали таємниці науки та показали, що наука є всюди навколо нас.