На особистий прийом голови райдержадміністрації завітали представники громади сільської ради PDF Друк

11 січня 2018 року голова районної державної адміністрації Павло Сорока провів особистий прийом громадян. На прийом до голови звернулись представники громади Розсохуватської сільської ради на чолі з депутатами сільської ради. Питання, яке перед головою підняли жителі сільської ради – підвіз дітей сільської ради до Лозуватського дошкільного навчального закладу «Калинка» або ж відкриття на території Розсохуватської сільської ради свого дошкільного навчального закладу. На особистий прийом було запрошено праівників відділу освіти районної державної адміністрації, які надали роз’яснення громадянам та взяли до уваги пропозиції жителів с. Розсохуватки. В свою чергу Павло Сорока пообіцяв зробити все можливе для того щоб діти територіальної громади могли отримувати нормальну дошкільну освіту.